x
sadsad x
asdasd
kurye 15.jpeg (121 KB)
Teslimat Şartları

Teslimat Şartları

Kurye: Kurye hizmeti saat 11:00'de başlamaktadır. Ortalama teslimat süresi 2 - 4 saat aralığındadır. Yaklaşık 25 ilçeye aynı gün teslimat hizmeti verildiğinden, Bayram, Ramazan, yeni yıl gibi yoğun dönemlerde ve hava muhalefeti olduğunda teslimat süresi artabilir.

Göktürk ve Zekeriyaköy'den gelen kurye siparişleri 19:00'da son servis ile gönderilir. 

Aşağıdaki mahalle ve ilçeler için aynı gün teslimat hizmeti verilmemektedir.

Beykoz Köyleri, Anadolu Kavağı, Riva, Şile, 
Tuzla, Pendik, Çekmeköy, Sultanbeyli, Sancaktepe 

Kilyos, Demirciköy, Kısırkaya, Uskumruköy, Rumeli feneri, Garipçe

Silivri, Kumburgaz, Çatalca, İstanbul Havalimanı, Bolluca, Arnavutköy, Adalar, Büyükçekmece


Türkiye içi Kargo: Saat 13:00'ten önce verilen siparişler, Cuma ve Cumartesi günleri hariç aynı gün içinde kargoya verilir. Ürünlerin size daha taze ulaşması için teslimatı hafta sonuna denk gelen siparişler Pazartesi günü gönderilir. Ülke genelinde ortalama teslimat süresi 1 - 3 iş günüdür. 

(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapılır.)

Yurtdışı: Teslimat süresi ülkelere göre değişiklik gösterir. Hafta içi s
aat 13:00'ten önce verilen siparişler aynı gün DHL ile gönderilir.

Yurtdışı siparişlerinde alıcının ülke otoritesi tarafından düzenlenen vergiler ve harçlar alıcıya aittir. Ülke gümrüklerinin DHL aracılığıyla istediği ürün değeri teyidi ya da içerik bilgisi e-postalarının hızlı yanıtlanması teslimat süresini hızlandıracaktır. Bulunduğunuz ülkenin gümrüğü tarafından belirlenmiş gıda alışverişi limitlerini incelemenizi tavsiye ederiz. 

Teslimat Süreleri

Avrupa:      Büyük şehirlere: 1-2 gün içinde 

Amerika :   Büyük şehirlere:  2-4gün içinde 

Ortadoğu : Büyük şehirlere:  3-4 gün içinde

Uzakdoğu: Büyük şehirlere:  3-4 gün içinde 


(Bazı köy ve kasabalara haftanın belli günleri teslimat yapabilir. Yurtdışı için verilen tepsili siparişler taşıma koşulları nedeniyle kutularda gönderilir.)

Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisi altındadır. Tüm ürünlerimizde K.D.V. fiyatlara dahildir. Minimum sipariş tutarı 120 ₺'dir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler TL ve USD üzerinden yapılır.  www.karakoygulluoglu.com sitede görünen ürün görsellerini ve fiyatlarını herhangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. KDV oranları diğer resmi harç vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.